no-img

MobiTek.ir | معرفی Fifa 17 و PES 2017 : یک جدال قدیمی - MobiTek.ir

موبی تک


ادامه مطلب

تاریخ : ۰۸ / شهریور / ۱۳۹۵ 0 دیدگاه بازدید : 347 نویسنده :
معرفی Fifa 17 و PES 2017 : یک جدال قدیمی

اگر اهل بازی های فوتبال باشید قطعا این دو بازی را می شناسید . از قدیم جدالی میان این دو بازی بوده است ؛ طرفدار های هر بازی نقاط قوت بازی خود را نام می برند ، اکنون واقعا کیفیت این دو بازی بالا رفته و دیگر با فوتبال واقعی تفاوت چندانی ندارند . در این مطلب ما معرفی از این دو بازی انجام می دهیم و سپس مقایسه ای را به نمایش می گذاریم . انتخاب با شما است که کدام بازی را انتخاب کنید ، ما فقط وظیقه معرفی این بازی ها را داریم .

در سال قبل گیمر ها به طور متوسط به سمت هر دوبازی رفتند . PES 2016 به خاطر گرافیک زیبایی که به نمایش گذاشته بود توانست خیلی محبوب شود و Fifa 17 هم به خاطر حرفه ای بودن و بخش Ultimate Team توانست دوباره کاربرانش را جذب کند . اما امسال بحث فرق می کند زیرا EA موتور بازی فیفا  تغییر داده و از Frostbite استفاده می کند همچنین توانسته لیگ ژاپن را نیز اضافه کند . کاور بازی نیز مارکو ریوس است و پس از سال ها دیگر از لئو مسی را روی کاور نخواهیم دید . اما کونامی در PES 2017 هیچ سنت شکنی نکرده و مانند سال های قبل عمل کرده است ، این باری کونامی قرار دادی با باشگاه بارسلونا امضا کرده و عکس بازیکنان این باشگاه روی کاور بازی است .
Fifa-Pes 2017 00

از نظر گرافیک هر دو بازی نسبت به نسخه های قبلیشان پیشرفت زیادی داشته اند و از این نظر بهبود پیدا کرده اند . واقعا نمی توان گفت کدام یک از آن ها از گرافیک بهتری برخوردار است . باید صبر کرد تا هر دوبازی منتشر شوند تا خبر های تکمیلی بهتری را بفهمیم اما بد نیست تصاویر زیر را ببینید . در محتوای بازی هر دوبازی بخش هایی مانند Career دارند و ساعت های می توان با آن سرگرم شد اما فیفا در این موضوع بهتر عمل کرده است و توانسته بخش داستانی مانندی را اضافه کند که ستاره شدن یک بازیکن فوتبال را در بر دارد . در این بخش این بازی تمریناتی را رد می کند تا کم کم به تیم های بزرگ رود و تبدیل به یک ستاره واقعی شود .

تصاویر فیفا 17 :

 

Fifa-Pes 2017 01

تصاویر PES 2017 :

Fifa-Pes 2017 02

تصمیم گیری نهایی با شماست که کدام یک از این بازی ها را انتخاب کنید . ما فقط معرفی کوتاهی از این بازی ها را انجام دادیم . زمان انتشار این بازی ها اخبار بیشتری را قرار خواهیم دادید . لطفا نظرتان را درباره ی این بازی ها بدون تعصب و عادلانه بفرمایید :

[poll id=”3″]

موضوعات : موبی نیوز , نقد و بررسی

درباره نویسنده

هاشمیه امید ( نویسنده )

هاشمیه امید ( نویسنده )

با سلام خدمت شما عزیزان امیدرضا هایشمه هستم ! در بخش نقد و بررسی و ... سعی می کنم مطالبی خوبی را ارائه کنم .

هاشمیه امید ( نویسنده ) 21 نوشته در MobiTek.ir دارد . مشاهده تمام نوشته های

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

ابزارک ها